/Grudziądz

MIESZKA I 3A

Dwupiętrowy budynek przyciągający uwagę nowoczesną estetyką, zawierający trzydzieści dwa mieszkania w wysokim standardzie. Lokalizacja w spokojnej okolicy gwarantuje dla mieszkańców wiele przyjemnych chwil spędzonych w domowym zaciszu. Oferta obejmowała możliwość zakupu komórki lokatorskiej i miejsca parkingowego.

/Grudziądz

MIESZKA I 7F APARTAMENTY

Trzy kondygnacje tego efektownego budynku skrywają siedemnaście lokali mieszkalnych o wysokim standardzie. Osiem parterowych apartamentów zapewnia mieszkańcom całkowitą niezależność, dzięki osobnym wejściom. Dodatkową zaletą mieszkań na najniższym poziomie jest dostęp do indywidualnego tarasu z tyłu budynku. Jeden z lokali na drugiej kondygnacji otrzymał przestronny taras o powierzchni około 100 m2. Oferta obejmuje możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz garażu zlokalizowanych w kondygnacji piwnicznej budynku.

/Grudziądz

MIESZKA I 7E

Dwanaście wygodnych mieszkań rozlokowanych na dwóch piętrach i parterze. Za komfort mieszkańców odpowiadają wysokiej jakości wykończenia, dobrze przemyślane układy mieszkań i położenie budynku w spokojnej lokalizacji. W ofercie znajdowała się opcja zakupu miejsca parkingowego.

/Grudziądz

Mieszka I 7G

Inwestycja w trakcje realizacji. Na Mieszka I 7G przygotowujemy dwadzieścia trzy komfortowe lokale zamknięte w efektownym, czterokondygnacyjnym budynku o minimalistycznym uroku. Dużymi zaletami dla lokatorów są tu również dogodna lokalizacja oraz możliwość zakupu komórki lokatorskiej i miejsca parkingowego.

/Grudziądz

Projekt dom

Fabia II to projekt małego domu parterowego z garażem, ciekawie zaprojektowanego, z kopertowym dachem. Bryła budynku jest urozmaicona wcięciami, podcieniami i wykuszem. Współczesne materiały wykończeniowe sprawiają, że dom ten przykuwa wzrok swoim niebanalnym, interesującym wyglądem. Wnętrze domu jest bardzo przemyślanie zaplanowane - tak, aby wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Plan domu podzielony jest na dwie części. W lewym skrzydle przewidziano część dzienną - stanowiącą jedną, otwartą przestrzeń. Salon, jadalnia i kuchnia wzajemnie się przenikają, co zapewnia poczucie przestrzenności. W pokoju dziennym zaplanowano kominek, którego bliźniaczy odpowiednik znajdziemy także na zacisznym , częściowo zadaszonym tarasie. To atrakcyjne przedłużenie dziennej części wnętrz , gdzie można urządzić wyjątkową jadalnię na świeżym powietrzu. Prawe skrzydło domu to część prywatna domowników – trzy komfortowe sypialnie: dwie z nich posiadają wyjście wprost na taras. Przy pokojach znajduje się rodzinna łazienka w hallu znalazło się miejsce na osobne WC . Całości funkcji dopełniają pomieszczenie gospodarcze oraz garaż jednostanowiskowy do którego wejdziemy z pomieszczenia gospodarczego. Na tyłach garażu przewidziano wyjście do ogrodu.