Kilka inspiracji z aplikacji Projekt Dom

3 grudnia 2018

Dom Fabia 2 wyraźnie wyróżnia się na tle naszych pozostałych inwestycji. Ten piękny jednorodzinny budynek powstał na bazie gotowego projektu renomowanej firmy ARCHON. Jego niebanalna konstrukcja znakomicie komponuje się z dużymi przeszkleniami, tworząc zachwycającą całość.

Fabia II to projekt małego domu parterowego z garażem, ciekawie zaprojektowanego, z kopertowym dachem. Bryła budynku jest urozmaicona wcięciami, podcieniami i wykuszem. Współczesne materiały wykończeniowe sprawiają, że dom ten przykuwa wzrok swoim niebanalnym, interesującym wyglądem. Wnętrze domu jest bardzo przemyślanie zaplanowane – tak, aby wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Plan domu podzielony jest na dwie części.

W lewym skrzydle przewidziano część dzienną – stanowiącą jedną, otwartą przestrzeń. Salon, jadalnia i kuchnia wzajemnie się przenikają, co zapewnia poczucie przestrzenności. W pokoju dziennym zaplanowano kominek, którego bliźniaczy odpowiednik znajdziemy także na zacisznym , częściowo zadaszonym tarasie. To atrakcyjne przedłużenie dziennej części wnętrz , gdzie można urządzić wyjątkową jadalnię na świeżym powietrzu. Prawe skrzydło domu to część prywatna domowników – trzy komfortowe sypialnie: dwie z nich posiadają wyjście wprost na taras. Przy pokojach znajduje się rodzinna łazienka w hallu znalazło się miejsce na osobne WC . Całości funkcji dopełniają pomieszczenie gospodarcze oraz garaż jednostanowiskowy do którego wejdziemy z pomieszczenia gospodarczego. Na tyłach garażu przewidziano wyjście do ogrodu.