Oferta

Mieszka I 13

Wybierz piętro

Nasza nowa inwestycja to dwuklatkowy budynek powstający przy ul. Mieszka I 13 w Grudziądzu. Obejmuje łącznie 48 nowoczesnych, przestronnych i funkcjonalnych lokali mieszkalnych o powierzchni od około 32 m² do około 56 m². Jest to idealna lokalizacja dla tych, którzy cenią sobie wygodę w otoczeniu przyjaznej, zielonej przestrzeni. Osiedle zostało zaprojektowane według najwyższych standardów architektonicznych, oddając tym samym idealnie dynamiczny charakter tego miejsca. Atutem inwestycji są narożne balkony o powierzchni około 9 m², które stanowią doskonałe strefę do wypoczynku. Każdy z przyszłych mieszkańców ma możliwość zakupu przestronnej komórki lokatorskiej oraz miejsca parkingowego.  

LEGENDA

  • Sprzedane
  • Rezerwacja
  • Wolne

Wszystkie mieszkania mają swoją specyfikę, ale w każdym przypadku możesz liczyć na jasne, przestronne wnętrza i dobrze przemyślany układ pomieszczeń. Czy masz już pomysł na to, jak urządzić się w swoich nowych pokojach?

Dlaczego warto

Architektura

Miejsce pozwalające cieszyć się ciszą i spokojem, jak i bliskością natury, obszarów zielonych oraz rzeki Wisły. W odległości 400 m znajduje się pętla autobusowo-tramwajowa, a osoby podróżujące własnym środkiem transportu docenią bliskość do grudziądzkiej obwodnicy, która usprawnia dojazd do pracy czy do pobliskich miejscowości. Dla aktywnych mieszkańców w pobliżu Cytadeli prowadzi nowo wybudowana ścieżka rowerowa do brzegu Wisły i Centrum miasta. Rozbudowana infrastruktura, liczne lokale usługowo-handlowe, markety spożywcze: m. in.: Biedronka, Dino, Netto, przychodnia, przedszkole, Szkoła Podstawowa nr 18 czy Biblioteka Miejska.

Komfort

Wspaniale jest wiedzieć, że po każdym ciężko przepracowanym dniu czeka nieskrępowany relaks w wygodnych pokojach własnego domu. Przemyślany rozkład i przestronne wnętrza pomieszczeń Twojego lokum na Mieszka I pozwolą Ci na wyciszenie umysłu i odzyskanie sił po codziennych emocjach. Integralną częścią komfortowego życia jest tu dogodna lokalizacja – z jednej strony cicha i spokojna, a z drugiej położona blisko Centrum oraz ważnych punktów komunikacyjnych. 

Planowane oddanie inwestycji: I kwartał 2023.  

W okolicy

N

Szkoła

N

Przedszkole

N

Pętla MZK

N

Market Biedronka

O inwestycji

Standard mieszkań

Charakterystyka budynku z zewnątrz:

– ściany zewnętrzne: zbudowane są z bloczków z betonu komórkowego (gazobeton, suporex); jest to materiał lekki, a przy tym odpowiednio wytrzymały, o najlepszej izolacyjności cieplnej wśród materiałów stosowanych do murowania ścian, docieplone grubą aż na 20 cm warstwą najwyższej jakości styropianu, 

– ściany wewnętrzne: działowe, murowane z bloczków gipsowych, otynkowane,

– okna, tzw. CIEPŁY MONTAŻ, który diametralnie poprawia efektywność energetyczną budynku; taśmy obustronne, podwaliny okienne z poliuretanu,

– podłogi: w pokojach, holu, kuchni i łazience betonowe,

– warto również zwrócić uwagę na ogrzewanie podłogowe w łazience,

– drzwi wejściowe: antywłamaniowe, wiodącej na rynku firmy  GERDA; typu C,

INSTALACJE (mieszkania w pełni opomiarowane):

– wodna: z sieci miejskiej MWiO,
– kanalizacyjno-sanitarna,
– centralnego ogrzewania OPEC (grzejniki panelowe z zaworem termostatycznym),
– elektryczna trójfazowa 400V (aneks kuchenny); gniazda i włączniki (zakończona oprawami),
– wentylacja grawitacyjna,
– RTV i Internet; nowoczesna światłowodowa instalacja, 

Charakterystyka części wspólnych:

– drzwi do klatki schodowej aluminiowe, zabezpieczone domofonem,
– posadzki granitowe,
– poręcze wykonane ze stali nierdzewnej,
– nowoczesny wystrój klatki oświetlają stylowe, energooszczędne żyrandole, zapalane na czujnik ruchu,
– na pierwszą kondygnacje Deweloper przewidział w pełni automatyczną windę dla osób niepełnosprawnych.

Komórki lokatorskie

Znajdują się na najniższym poziomie budynku (poziom -1). Dostępne dla każdego z mieszkańców. Metraż komórek lokatorskich: w zależności od dostępności: od 3 m2 do 8 m2.

Dane kontaktowe

Numer telefonu

+48 739 292 900

Adres e-mail

stulsz@stulsz.pl

Biuro sprzedaży

ul. Mieszka I 15
86-300 Grudziądz

Godziny otwarcia biura

Pon-Pt: 8:00-16:00
Sb-Nd: nieczynne

Obserwuj nas

Facebook

Instagram

© 2015-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone - STULSZ Deweloper
Polityka prywatności

Wykonanie: Alfabet Studio