Zrealizowane inwestycje

Odrestaurowanie
i modernizacja kamienicy

Grudziądz

Październik 2022

na zlecenie podmiotu zewnętrznego

Pańska/Reja – modernizacja zlecona przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami
w Grudziądzu, podczas której podjęliśmy się również renowacji poszczególnych elementów charakterystycznych dla tej nieruchomości.

Inwestycja wykonana została wykonana pod nadzorem konserwatora z WKZ.

Dzięki naszym staraniom jej dusza ujawnia się jeszcze bardziej.

Modernizacja pomieszczenia

CKZ ul. Hallera 31

Grudziądz

Sierpień 2022

na zlecenie podmiotu zewnętrznego

Modernizacja pomieszczenia na potrzeby „Pracowni obróbki ręcznej, remontu i montażu maszyn i urządzeń” w CZK. Zakres prowadzonych prac obejmował, m.in. roboty rozbiórkowe, montaż sufitu podwieszanego, wykonanie posadzki, wymianę grzejników czy wykonanie instalacji elektrycznej. 

 

Budowa, rozbudowa, modernizacja oraz remont elewacji
POZ ul. Ikara 4

Grudziądz

Maj 2022

na zlecenie podmiotu zewnętrznego

Kompleksowa modernizacja elewacji Ośrodka Zdrowia przy ul. Ikara 4 w Grudziądzu. Zadbaliśmy również o zagospodarowanie terenu wokół budynku i zdecydowanie przyczyniliśmy się do poprawy estetyki otoczenia, a pacjenci mają większy komfort.

Modernizacja budynku C Urzędu Miejskiego

UM ul. Ratuszowa 1

Grudziądz

Luty 2022

na zlecenie podmiotu zewnętrznego

Kompleksowa modernizacja budynku C, który stanowi jedną    z integralnych części Urzędu Miejskiego w Grudziądzu, mieszczącego się przy ul. Ratuszowej 1. 

Modernizacja została wykonana na zlecenie grudziądzkiego Ratusza.  

 

Kompleksowa budowa
Mieszka I 11

Grudziądz

}

Czerwiec 2021

inwestycja własna

Nowoczesne budownictwo, mieszkania w pobliżu centrum Grudziądza (Osiedle Tarpno). Nowa inwestycja od dewelopera STULSZ to dwuklatkowy, czterokondygnacyjny budynek składający się z 32 mieszkań. Funkcjonalny rozkład mieszkań sprawia, że są one idealne nawet dla kilkuosobowej rodziny. Niesamowitym atutem inwestycji są narożne balkony, których   powierzchnia to około 9 m2, stanowią one doskonałe miejsce do wypoczynku. Proponujemy również możliwość zakupu prywatnego miejsca parkingowego. Na najniższym poziomie znajdują się komórki lokatorskie wraz z trzema lokalami usługo-handlowymi, które są doskonałym miejscem do prowadzenia własnej działalności.

Kompleksowa budowa
Mieszka I 7H

Grudziądz

}

Czerwiec 2020

inwestycja własna

Nowoczesne budownictwo, mieszkania w pobliżu centrum Grudziądza (Osiedle Tarpno). Nowa inwestycja od dewelopera STULSZ to dwuklatkowy, czterokondygnacyjny budynek składający się z 32 mieszkań. Funkcjonalny rozkład mieszkań sprawia, że są one idealne nawet dla kilkuosobowej rodziny. Niesamowitym atutem inwestycji są narożne balkony o powierzchni około 9 m2, które stanowią doskonałe miejsce do wypoczynku. Proponujemy również możliwość zakupu prywatnego miejsca parkingowego. Na najniższym poziomie znajdują się komórki lokatorskie wraz z trzema lokalami usługo-handlowymi, które są doskonałym miejscem do prowadzenia własnej działalności.

Kompleksowa budowa
Mieszka I 7G

Grudziądz

}

Czerwiec 2019

inwestycja własna

Dwadzieścia trzy komfortowe lokale mieszkalne zamknięte w efektownym, jednoklatkowym, czterokondygnacyjnym budynku o minimalistycznym uroku. W ofercie istniała możliwość zakupu miejsca parkingowego czy komórki lokatorskiej.

Kompleksowa budowa Apartamentów Mieszka I 7F

Grudziądz

}

Luty 2017

inwestycja własna

Trzy kondygnacje tego efektownego budynku skrywają siedemnaście lokali mieszkalnych o wysokim standardzie. Osiem parterowych apartamentów zapewnia mieszkańcom całkowitą niezależność, dzięki osobnym wejściom. Dodatkową zaletą mieszkań na najniższym poziomie jest dostęp do indywidualnego tarasu z tyłu budynku. Jeden z lokali na drugiej kondygnacji otrzymał przestronny taras o powierzchni około 100 m2. Oferta obejmuje możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz garażu zlokalizowanych w kondygnacji piwnicznej budynku.

Kompleksowa budowa
Mieszka I 7E

Grudziądz

}

Luty 2018

inwestycja własna

Dwanaście wygodnych mieszkań, rozlokowanych na dwóch piętrach i parterze. Za komfort mieszkańców odpowiadają wysokiej jakości wykończenia, dobrze przemyślane układy mieszkań i położenie budynku w spokojnej lokalizacji. W ofercie znajdowała się opcja zakupu miejsca parkingowego.

Kompleksowa budowa
Mieszka I 3A

Grudziądz

}

Luty 2015

inwestycja własna

Dwupiętrowy budynek przyciągający uwagę nowoczesną estetyką, zawierający trzydzieści dwa mieszkania w wysokim standardzie. Lokalizacja w spokojnej okolicy gwarantuje dla mieszkańców wiele przyjemnych chwil spędzonych w domowym zaciszu. Oferta obejmowała możliwość zakupu komórki lokatorskiej i miejsca parkingowego.

Dane kontaktowe

Numer telefonu

+48 739 292 900

Adres e-mail

stulsz@stulsz.pl

Biuro sprzedaży

ul. Mieszka I 15
86-300 Grudziądz

Godziny otwarcia biura

Pon-Pt: 8:00-16:00
Sb-Nd: nieczynne

Obserwuj nas

Facebook

Instagram

© 2015-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone - STULSZ Deweloper
Polityka prywatności

Wykonanie: Alfabet Studio