/Nowości z budowy

ARCHITEKTURA TECHNOLOGIA CHARAKTER

Inwestycja zlokalizowana na Mieszka I to trzykondygnacyjny budynek o wyrazistej, nowoczesnej estetyce. Niebanalna elewacja pełna jest symetrycznych linii i prostych geometrycznych form nie pozostawiających wątpliwości, co do minimalistycznych inspiracji projektantów. Mieszkańcy i przechodnie mogą podziwiać również obszerne przeszklenia. Z jednej strony stanowią one efektowną ozdobę bryły obiektu, a z drugiej – pozwalają na wypełnienie wnętrza naturalnym, dziennym światłem.

W budynku znajduje się siedemnaście lokali mieszkalnych stworzonych z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów. Na uzyskanie tak wysokiego standardu pozwoliły nie tylko wysokiej klasy materiały, ale przede wszystkim praca doświadczonych projektantów i ekspertów Stulsz.

Nasz zespół zadbał o każdy detal – zarówno na poziomie projektu, jak i wykonawstwa. Wierzymy, że to właśnie ta rzetelność i profesjonalizm sprawiają, że tak szybko zdobywamy zaufanie kolejnych Klientów.

O wyjątkowości inwestycji stanowi tak sam budynek, jak i jego przyjazne otoczenie. Obiekt położony jest w cichej dzielnicy Grudziądza – Tarpnie, dzięki czemu stanowi oazę spokoju i pozwala na relaks w domowym zaciszu osobom, które zdecydowały się wprowadzić na Mieszka I.

/Inspiracje

ELEGANCKIE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

To ważne, by być dumnym ze swojego mieszkania i czerpać satysfakcję z każdej spędzonej w nim chwili. Można powiedzieć, że lokatorzy mieszkań tworzonych przez Stulsz otrzymują te przyjemne uczucia w pakiecie z zakupionym lokalem – integralną częścią naszej oferty są bowiem wnętrza odznaczające się bardzo wysokim poziomem wykończenia.

O eleganckim charakterze wnętrza ostatecznie przesądzają detale. Dopracowane wykończenia z wysokiej jakości materiałów budują wyjątkowy klimat mieszkania i są mocną podstawą do stworzenia efektownej aranżacji. Właśnie dlatego przykładamy tak dużą wagę do szczegółów na każdym etapie naszej działalności – od pierwszych projektów aż po ostateczne prace wykończeniowe.

Wytworna aura mieszkań znakomicie współgra z przestronnością wnętrz. Osoby ceniące obszerne pokoje i otwarte przestrzenie znajdą tu wiele lokali, w których natychmiast poczują się jak u siebie. Miłośnicy mniejszych mieszkań mogą natomiast cieszyć się standardem swojego lokum w jednym z lokali o bardziej kameralnym metrażu. Jesteśmy przekonani, że szeroki wachlarz mieszkań o zróżnicowanym układzie zawiera w pełni satysfakcjonującą propozycję dla każdego przyszłego mieszkańca.

/Inspiracje

KILKA INSPIRACJI Z APLIKACJI PROJEKT DOM

Dom Fabia 2 wyraźnie wyróżnia się na tle naszych pozostałych inwestycji. Ten piękny jednorodzinny budynek powstał na bazie gotowego projektu renomowanej firmy ARCHON. Jego niebanalna konstrukcja znakomicie komponuje się z dużymi przeszkleniami, tworząc zachwycającą całość.

Fabia II to projekt małego domu parterowego z garażem, ciekawie zaprojektowanego, z kopertowym dachem. Bryła budynku jest urozmaicona wcięciami, podcieniami i wykuszem. Współczesne materiały wykończeniowe sprawiają, że dom ten przykuwa wzrok swoim niebanalnym, interesującym wyglądem. Wnętrze domu jest bardzo przemyślanie zaplanowane – tak, aby wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Plan domu podzielony jest na dwie części.

W lewym skrzydle przewidziano część dzienną – stanowiącą jedną, otwartą przestrzeń. Salon, jadalnia i kuchnia wzajemnie się przenikają, co zapewnia poczucie przestrzenności. W pokoju dziennym zaplanowano kominek, którego bliźniaczy odpowiednik znajdziemy także na zacisznym , częściowo zadaszonym tarasie. To atrakcyjne przedłużenie dziennej części wnętrz , gdzie można urządzić wyjątkową jadalnię na świeżym powietrzu. Prawe skrzydło domu to część prywatna domowników – trzy komfortowe sypialnie: dwie z nich posiadają wyjście wprost na taras. Przy pokojach znajduje się rodzinna łazienka w hallu znalazło się miejsce na osobne WC . Całości funkcji dopełniają pomieszczenie gospodarcze oraz garaż jednostanowiskowy do którego wejdziemy z pomieszczenia gospodarczego. Na tyłach garażu przewidziano wyjście do ogrodu.