/ Kim jesteśmy?

architektura, technologia, charakter.

Deweloper STULSZ Grudziądz jest rodzinną firmą, od samego początku działającą w zgodzie z wartościami, które uważamy za najważniejsze w branży deweloperskiej – są nimi solidność i profesjonalizm. Uważamy, że tylko takie podejście jest w stanie zagwarantować naszym Klientom pełną satysfakcję. Natomiast naszej firmie taka taktyka daje trwałą podstawę do dalszych działań i tworzy mocny fundament marki w postaci zaufania kolejnych odbiorców.

Te tradycyjne ideały łączymy z nowoczesnym podejściem do inwestycji. Konsekwentnie stawiamy na rozwiązania projektowe i technologiczne zgodne z najnowszymi standardami sztuki budowlanej. W ten sposób powstają kolejne obiekty tworzone przez STULSZ, które z jednej strony zachwycają wysokiej jakości wykonawstwem i interesującą stylistyką, a z drugiej – stanowią wygodne, przyjazne oraz spokojne miejsce do życia dla nowych lokatorów.

Cieszy nas to, że marka Stulsz jest coraz szerzej kojarzona jako synonim dobrej współpracy i że z roku na rok trafia do nas coraz więcej osób szukających swojego nowego miejsca zamieszkania. Mamy nadzieję, że wkrótce również Państwo zechcą dołączyć do tego grona.

M. S. Rybczyńscy

Doświadczenie
firmy

7lat

Konsekwentny
profesjonalizm

6budynków

Niezliczone nowe idee i dziesiątki dopracowanych projektów

164lokale mieszkalnych

Wielu lokatorów, którzy nie zamieniliby swojego mieszkania na żadne inne

Jakość nr 1

Lokatorzy tworzonych przez nas mieszkań najczęściej cenią swoje lokum za to, co dobrze widoczne - cieszy ich przestronność wnętrz i wykończenie na wysokim poziomie. Nasze starania o to, by Twój dom zachwycał estetyką oraz komfortem zaczynają się jednak znacznie wcześniej - już na etapie projektów, które są skrupulatnie przygotowywane przez doświadczonych specjalistów Stulsz. Dopracowany projekt jest następnie realizowany zgodnie z restrykcyjnymi normami nowoczesnego budownictwa i z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów na każdym etapie budowy. Wzorową jakość wykonawstwa uzupełniamy profesjonalną obsługą Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania.

Każda nasza inwestycja i każdy sprzedany lokal to efekt dbałości o te wszystkie elementy. Od lat czynimy to z sukcesem, co potwierdzają opinie naszych Klientów - pewnych tego, że zaufanie Stulsz było właściwą decyzją.

świeżość

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu przestrzeni mieszkalnych pozwoliło nam na dogłębne zrozumienie współczesnych trendów architektonicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie twórczo aplikować je do własnych projektów. Zespół Stulsz czerpie garściami z modnych rozwiązań, modyfikując je na potrzeby autorskich idei i łącząc z otwartymi, jasnymi wnętrzami o eleganckim wykończeniu. Tak uzyskujemy efekt świeżości, który przetrwa dekady.

+48 661 101 303 Zadzwoń. chętnie odpowiemy na Twoje pytania