Architektura

Technologia

Charakter

O nas

Deweloper STULSZ to rodzinna firma działająca na grudziądzkim rynku od 9 lat. Niezmiennie przyświecają nam wartości, które są najważniejsze w branży nieruchomości – znajdą Państwo wśród nich m.in. solidność, profesjonalizm i funkcjonalność.

Natomiast naszej firmie taka taktyka daje trwałą podstawę do dalszych działań i tworzy mocny fundament marki w postaci zaufania kolejnych odbiorców.

Dzięki takiemu podejściu możemy zagwarantować naszym Klientom pełną satysfakcję. Obecnie powiększyliśmy zasięg naszych inwestycji również poza Grudziądz.

Tradycyjne ideały łączymy z nowoczesnym podejściem do inwestycji. Konsekwentnie stawiamy na rozwiązania projektowe i technologiczne zgodne z najnowszymi standardami sztuki budowlanej. W ten sposób powstają kolejne obiekty tworzone przez Dewelopera STULSZ, które z jednej strony zachwycają wysokiej jakości wykonawstwem i interesującą stylistyką, a z drugiej – stanowią wygodne, przyjazne oraz spokojne miejsce do życia dla nowych lokatorów.

Cieszy nas to, że marka Stulsz jest coraz szerzej kojarzona jako synonim dobrej współpracy i że z roku na rok trafia do nas coraz więcej osób szukających swojego nowego miejsca zamieszkania. Mamy nadzieję, że wkrótce również Państwo zechcą dołączyć do tego grona.

M. S. Rybczyńscy

Budujemy wyższe standardy

lat na rynku

inwestycji

Deweloper STULSZ w Grudziądzu jest firmą rodzinną. Od samego początku działamy w zgodzie z wartościami, które uważamy za najważniejsze w branży deweloperskiej – są nimi solidność i profesjonalizm. Uważamy, że tylko takie podejście jest w stanie zagwarantować naszym Klientom pełną satysfakcję.

Jakość na 1 miejscu

Lokatorzy tworzonych przez nas mieszkań najczęściej cenią swoje lokum za to, co dobrze widoczne – cieszy ich przestronność wnętrz i wykończenie na najwyższym poziomie. Nasze starania o to, aby Twój dom zachwycał estetyką oraz komfortem – zaczynają się jednak znacznie wcześniej – już na etapie projektów, które są skrupulatnie przygotowywane przez doświadczonych specjalistów STULSZ. Dopracowany projekt jest następnie realizowany zgodnie z restrykcyjnymi normami nowoczesnego budownictwa i z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów na każdym etapie budowy. Wzorową jakość wykonawstwa uzupełniamy profesjonalną obsługą Klientów nabywających nasze mieszkania.

Każda inwestycja i każdy sprzedany lokal to efekt dbałości o wszystkie detale. Od lat czynimy to z sukcesem, co potwierdzają opinie naszych Klientów – pewnych tego, że zaufanie STULSZ było właściwą decyzją.

Nowoczesność

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu przestrzeni mieszkalnych pozwoliło nam na profesjonalne i funkcjonalne podejście do współczesnych trendów architektonicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie twórczo aplikować je do własnych projektów. Zespół STULSZ czerpie garściami
z modnych rozwiązań, modyfikując je na potrzeby autorskich idei i łącząc
z otwartymi, jasnymi wnętrzami o eleganckim wykończeniu. Tak uzyskujemy efekt przestronności, który przetrwa dekady.

Dane kontaktowe

Numer telefonu

+48 739 292 900

Adres e-mail

stulsz@stulsz.pl

Biuro sprzedaży

ul. Mieszka I 15
86-300 Grudziądz

Godziny otwarcia biura

Pon-Pt: 8:00-16:00
Sb-Nd: nieczynne

Obserwuj nas

Facebook

Instagram

© 2015-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone - STULSZ Deweloper
Polityka prywatności

Wykonanie: Alfabet Studio