Oferta

Stara Piekarnia

4

Ruszyła sprzedaż

Jesteśmy na wstępnym etapie budowy, ale już możemy rozmawiać o szczegółach zakupu apartamentw w tej lokalizacji. Budowa zakończy się w 2024 roku.

Już niebawem pojawią się tu informacje dotyczące rozkładu mieszkań i wstępna charakterystyka budynku. 

 

Nowa inwestycja deweloperska o charakterze loftu to wyjątkowe i nowatorskie podejście do projektowania. Inwestycja ma na celu stworzenie nowoczesnej, zrównoważonej i komfortowej przestrzeni życiowej dla mieszkańców, przy użyciu najnowocześniejszych technologii i materiałów przyjaznych dla środowiska. Projekt osiedla zawiera naturalne elementy, takie jak zieleń i naturalne światło, aby stworzyć poczucie harmonii i połączenia z otoczeniem. Inwestycja ma również na celu wspieranie poczucia wspólnoty wśród mieszkańców, z udogodnieniami, takimi jak wspólne przestrzenie i imprezy towarzyskie. Ogólnie rzecz biorąc, nowa inwestycja deweloperska o charakterze loftowym reprezentuje przyszłościowe i innowacyjne podejście do projektowania i życia mieszkaniowego.

Jedyna taka inwestycja

Takiej inwestycji w Grudziądzu jeszcze nie było. 

Połączenie tradycji z nowoczesnością

Piękny, znany wszystkim grudziądzanom budynek Starej Piekarni dzięki Deweloperowi STULSZ nabierze nowego blasku.

Loftowy charakter

Funkcjonalne wnętrza

Dlaczego warto

Nietypowa nieruchomość

Loftowe apartamenty w budynku z ciekawą historią. Na mapie Grudziądza nie ma drugiej takiej nieruchomości. I parterowe mieszkania, i te na parterze cechują się nietypowymi rozwiązaniami. To zdecydowanie miejsce dla osób, które nie lubią szablonowych inwestycji.

Przestronne metraże

Główną cechą apartamentów będą duże metraże oraz dostęp do ogródka lub tarasu. Jeśli dom nie jest rozwiązaniem dla Was, a przeciętne mieszkanie zbyt ciasne, to może być złoty środek. 

W okolicy

markety

punkty usługowe

paczkomat

park

Dane kontaktowe

Numer telefonu

+48 739 292 900

Adres e-mail

stulsz@stulsz.pl

Biuro sprzedaży

ul. Mieszka I 15
86-300 Grudziądz

Godziny otwarcia biura

Pon-Pt: 8:00-16:00
Sb-Nd: nieczynne

Obserwuj nas

Facebook

Instagram

© 2015-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone - STULSZ Deweloper
Polityka prywatności

Wykonanie: Alfabet Studio