Architektura, technologia, charakter

17 grudnia 2018

Inwestycja zlokalizowana na Mieszka I to trzykondygnacyjny budynek o wyrazistej, nowoczesnej estetyce. Niebanalna elewacja pełna jest symetrycznych linii i prostych geometrycznych form nie pozostawiających wątpliwości, co do minimalistycznych inspiracji projektantów. Mieszkańcy i przechodnie mogą podziwiać również obszerne przeszklenia. Z jednej strony stanowią one efektowną ozdobę bryły obiektu, a z drugiej – pozwalają na wypełnienie wnętrza naturalnym, dziennym światłem.

W budynku znajduje się siedemnaście lokali mieszkalnych stworzonych z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów. Na uzyskanie tak wysokiego standardu pozwoliły nie tylko wysokiej klasy materiały, ale przede wszystkim praca doświadczonych projektantów i ekspertów Stulsz.

Nasz zespół zadbał o każdy detal – zarówno na poziomie projektu, jak i wykonawstwa. Wierzymy, że to właśnie ta rzetelność i profesjonalizm sprawiają, że tak szybko zdobywamy zaufanie kolejnych Klientów.

O wyjątkowości inwestycji stanowi tak sam budynek, jak i jego przyjazne otoczenie. Obiekt położony jest w cichej dzielnicy Grudziądza – Tarpnie, dzięki czemu stanowi oazę spokoju i pozwala na relaks w domowym zaciszu osobom, które zdecydowały się wprowadzić na Mieszka I.