Oferta

Stara Parowozownia w Łasinie

Mieszkania w zabudowie szeregowej na Osiedlu Stara Parowozownia to kameralna inwestycja w Łasinie, położonym w odległości 25 km od Grudziądza. To kompleks 14 nowoczesnych segmentów dwulokalowych w ramach, których powstanie 28 funkcjonalnych mieszkań. Do każdego mieszkania na 1 piętrze przynależy przestronny taras, a Mieszkańcy parteru będą mogli cieszyć się ogrodzonymi ogródkami.

Wszystkie segmenty mają swoją specyfikę, ale w każdym przypadku możesz liczyć na jasne, przestronne wnętrza i dobrze przemyślany układ pomieszczeń. Czy masz już pomysł na to, jak urządzić się w swoich nowych pokojach?

Dlaczego warto

Urokliwa lokalizacja

Łasin może pochwalić się różnorodną zabudową, do której w idealny sposób wkomponowaliśmy naszą inwestycję. Osiedle Stara Parowozownia poza świetną lokalizacją, nowoczesnym stylem i najwyższą jakością wykończenia oferuje coś jeszcze – wygodę zbliżoną do tej, której można doświadczyć, mieszkając w domu jednorodzinnym.

Stan deweloperski

– instalacja elektryczna wraz z osprzętem w postaci włączników i gniazdek, zabezpieczenia prądowe oraz różnicowo-prądowe – instalacja trójfazowa w aneksie kuchennym – instalacja sanitarna wodno-kanalizacyjna, bez białego montażu – instalacja wentylacyjna (grawitacyjna) – instalacja grzewcza podłogowa wraz z piecem gazowym – stropy typu Terriva gęsto żebrowane, belkowo-pustakowe – schody na piętro lane, żelbetonowe – tynki wewnętrzne gipsowe na ścianach, pomieszczenie garażu nietynkowane, łazienki nietynkowane – stolarka okienna PCV, trzyszybowa, rozwierno-uchylna, z ciepłym parapetem i taśmami obwodowymi zewnętrznymi i wewnętrznymi tzw. „ciepły montaż” – drzwi wejściowe zewnętrzne o podwyższonej klasie antywłamaniowej – posadzki betonowe, zatarte na gładko – brama garażowa przygotowana do montażu napędu elektrycznego – podjazd przed garażem oraz dojście do drzwi wejściowych z kostki polbruk o powierzchni około 30 m² – od strony południowej ogródek dla parteru o powierzchni ok. 80 m² i taras dla piętra o powierzchni ok. 10 m²

W okolicy

sklep wielobranżowy

punktów usługowych

paczkomat

park

Dane kontaktowe

Numer telefonu

+48 739 292 900

Adres e-mail

stulsz@stulsz.pl

Biuro sprzedaży

ul. Mieszka I 15
86-300 Grudziądz

Godziny otwarcia biura

Pon-Pt: 8:00-16:00
Sb-Nd: nieczynne

Obserwuj nas

Facebook

Instagram

© 2015-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone - STULSZ Deweloper
Polityka prywatności

Wykonanie: Alfabet Studio